E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Arbër Bako

Etiketim: Arbër Bako

Vrasja e avokatit grek, 4 shqiptarë në gjyq, një në arrati....

Katër shtetas shqiptarë dalin sot para trupit gjykues, të akuzuar për vrasjen e avokatit të njohur grek, Mihalis Zafeiropoulos, më 12 tetor të vitit...

Të burgosurit shqiptarë bëjnë për “ujë të ftohtë” gjyqtarët grekë

Të burgosurit shqiptarë në Greqi, Arbër Bako dhe Olti Dulçe kanë braktisur sallën e gjyqit, pasi më parë janë përplasur verbalisht me gjykatësit. Ata...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Në kërkim të kohës së humbur edhe pas 29 vitesh!!

Nga Petrit Vasili - Profesor YLLI POPA u nda nga kjo jete dy vjet me pare ne 15...

Të bëhemi bashkë për Shkodrën

Nga Bardh Spahia - Thirrja ime qytetare u drejtohet së pari ju socialistëve, antidemokratë, apo quajeni veten si të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com