Ballina Etiketimet Arben Ristani

Etiketim: Arben Ristani

Zgjedhjet/ Ristani: Politikanët në Kosovë me armë në dorë ishin, por...

Ish-sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike deklaroi se në Kosovë janë në pushtet liderë që kanë dalë nga lufta, simbolikisht me armë në dorë,...

Gjesti i Berndt Borchard ndaj banorëve të “Astirit”, Ristani i ashpër:...

Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24, komentoi veprimin e ambasadorit të OSBE-së në...

Ristani: 3 pikat e opozitës për të rrëzuar Ramën. E para...

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani: Rama tallet me shqiptarët, duke gjetur fajet apo armiqtë te qeveri të caktuara europiane, ngjan me propagandën...

Ristani: PD përfundimisht jashtë sistemit, s’do fitojmë kurrë pa transparencë

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani vijon që të lëshojë kritika të forta në drejtim të Lulzim Bashës për aksionin opozitar. Ish-deputeti thotë...

Ristani: Energjitë e opozitës duhet të përqëndrohen tek përballja brenda sistemit...

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, i bën apel opozitës që energjitë e saj në betejën politike me qeverinë ti përqendrojë në...

Duma paralajmëron Ristanin: Koha për kosto! Sakrificat shpërblehen

Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, i është përgjigjur ish-Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani, i cili një ditë më parë e quajti një gabim...

Ristani mesazh Bashës: PD duhet të hapet

Ish-Sekretari i Përgjithshëm dhe ish-deputeti i PD-së, Arben Ristani thotë në ''Top Talk'' se ka ardhur momenti të ndiqet i njëjti shembull në 2004...

Kontratat e lobimit, Arben Ristani flet pas njohjes me akuzat në...

Ish-sekretari i Përgjithshëm i PD-së Arben Ristani në një deklaratë për gazetarët pas daljes nga Prokuroria e Tiranës ku është njohur me akuzën si...

“Lobimi rus”, Arben Ristani paraqitet te Krimet e Rënda

Ish-sekretari i Partisë Demokratike, Arben Ristani është paraqitur sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda sa i përket hetimit për lobimin në SHBA. Katër ditë...

“PD nuk është moçal”, Ristani flet për figurat e rikthyera

PD mblodhi sot në Pallatin e Kongreseve Kuvendin për zgjedhjen e 265 anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD. I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Pse nuk protestojmë kur humbet Shqipëria por kur na thërret partia?

Nga Kreshnik Spahiu                                    Sot Opozita shqiptare duhet të ishte në shesh, Sot nacionalistët shqiptar duhet të ishin para...

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com