Ballina Etiketimet Arben Keshi

Etiketim: Arben Keshi

Përgjimet, Flamur Noka: Robert Aga e Arben Keshi bos droge në...

Ish-deputeti i PD Flamur Noka tha se Robert Aga dhe Arben Keshi , personat që dalin në përgjimet e Dibrës, ishin bosa droge dhe...

Përgjimet e “Bild”. Ja ku janë sot “protagonistët” e tyre

Drejtorë shkollash, mësues e punonjës të administratës në  Dibër janë të përfshirë në bisedat telefonike të përgjuara e të publikuara nga gazeta gjermane “Bild”....

Përgjimet e ”Bild”, zëdhënësja e PD: Në 2016-ën bëmë kallëzim penal...

Arben Keshi, drejtor në Ministrinë e Brendshme, ishte personazhi kryesor në përgjimet e publikuara sot nga gazeta ''Bild''. Ai është regjistruar teksa bisedon me...

Skandali/ Shefi i policisë së Kamzës që del në përgjime, kunati...

Sali Skura, shefi i Komisariatit 5 në kohën e përgjimeve të dosjes “184” të vjedhjes së votave në Dibër e në vijim, rezulton se...

Përgjimi / “Ai që nuk e pranoi ofertën javën e kaluar,...

Gazeta më e madhe europiane ‘Bild’ ka publikuar përgjime të tjera që e lidhin Qeverinë me vjedhjen masive të Votës së shqiptarëve në 2017 Në...

Përgjimi/ Drejtori i Ramës: Pse nuk i ke dhënë lekët Xhabirit

Gazeta më e madhe europiane ‘Bild’ ka publikuar përgjime të tjera që e lidhin Qeverinë me vjedhjen masive të Votës së shqiptarëve në 2017 Në...

Përgjimi tjetër/ Shefi i madh me superlativa për ty

Gazeta më e madhe europiane ka publikuar përgjime të tjera që e lidhin Qeverinë me vjedhjen masive të Votës së shqiptarëve në 2017 Në pëgjimin...

Përgjimet e reja të “Bild”, publikohet telefonata e Kryeministrit Rama

E përditshmja gjermane “Bild” ka publikuar një tjetër audiopërgjim në të cilin dëgjohet Kryeministri Rama duke folur në telefon me Arben Keshin, i cili...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com