E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Arben Isaku

Etiketim: Arben Isaku

Vetëdorëzohet në Polici zyrtari i lartë i PS-së

Nëndrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili mban dhe detyrën politike si sekretar organizativ i Partisë Socialiste, është vetëdorëzuar...

Shpallet në kërkim numri dy i PS në Durrës, Arben Isaku

Policia e Durrësit shpalli në kërkim Arben Isakun zëvendësdrejtorin e  Agjensisë Shtetërore të Kadastrës  së Durrësit pasi akuzohet se në bashkëpunim ka dhënë leje...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com