E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Arbana Osmani

Etiketim: Arbana Osmani

Arbana Osmani ndryshon “look” (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur të bëjë ndryshim në pamjen e saj dhe këtë e ka treguar në llogarinë e saj në Instagram. Siç dhe...

Fustani 5,000 lekësh i Arbanës fikson Instagramin (FOTO)

Kjo është padyshim fotoja la crème de la crème në Instagramin e Arbana Osmanit: volum dhe një krehje perfekte flokësh, buzëkuq në nuancën e...

Po nëse dështoj? Mos e humbisni mesazhin frymëzues të Arbana Osmanit!

Arbana Osmani, një ndër figurat më të ëmbla të ekraneve shqiptare, është larguar për disa ditë nga Shqipëria, për të pushuar në malet e...

Arbana Osmani tregon pse s’poston foto me Eduartin

Në internet ekzistojnë disa foto të Arbana Osmanit dhe regjisorit Eduart Grishaj. Fjala kyçe, regjisor. Këto foto janë realizuar dhe postuar kur marrëdhënia mes...

Arbana dhe i dashuri i saj, shfaqen rrugëve të Tiranës (FOTO)

Ajo është ndër prezantueset më të dashura të publikut. Po flasim për Arbana Osmanin, e cila jetën e saj private e ka shumë hermetike...

Fillon Big Brother Albania? Reagon Arbana Osmani

Pas gati 3 vitesh shkëputje, duket se Big Brother do të rikthehet sërish, nën drejtimin e Arbana Osmanit. Burimet bëjnë me dije se edicioni...

Arbana dhe Xhemi me pushime bashkë, ja destinacioni i tyre tepër...

Janë dy moderatore mjaft të njohura, por edhe mikesha “për kokë“. Ndaj nuk është cudi që Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu kanë zgjedhur të...

U tha se do të prezantonte “Këngën Magjike” me Arbanën! Flet...

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se dy moderatorët e njohur, Ardit Gjebrea dhe Arbana Osmani do të bashkëpunonin për...

Arbana publikon foton ku shfaqet e shkujdesur e tregon më shumë...

Arbana Osmani është një prej prezantueseve më të njohura në vendin tonë. Prej disa kohësh ajo ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi po përflitet...

Arbana Osmani pranon lidhjen me Eduart Grishajn. Të dashuruar kokë e...

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj ndodhen me pushime në destinacionin përrallor në vendin e largët orential Marok. Që nga...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com