E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Aplikacioni

Etiketim: Aplikacioni

Cakaj prezanton aplikacionin: Denonconi abuzimet në Ambasada

Shërbimi Konsullor, përmirësimi i tij dhe mbi të gjitha gatishmëria e ambasadave për t'u përgjigjur në kohë të gjithë ankesave të qytetarëve shqiptarë në...

Starton në Apple Store, aplikacioni “Diaspora Shqiptare”

“Starton në Apple Store, aplikacioni i parë informues ‘Diaspora Shqiptare’, deklaron ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, duke shtuar se shqiptarët për herë...

Aplikacioni që i marrosi të gjithë, fundosi Snapchat brenda 24 orësh

Së fundmi, miqtë tuaj mund të jenë ‘plakur’ më shpejt seç duhej dhe për këtë meritat i merr aplikacioni FaceApp. Ky aplikacion, përdor një filtër...

Instagram paralajmëron ndryshimin e papritur që do t’i bëjë përdoruesit “të...

Të gjithë përdoruesit e “Instagram” mund të mërziten disi nga ndryshimi i fundit që po testohet nga kompania. Ndryshimi i madh që po projekton Instagram...

Nuk është Facebooku apo Instagrami, ju prezantojmë me aplikacionin më të...

Edhe për 2018-ën aplikacionet më të përdoruara janë ato të rrjeteve sociale dhe që përdoren për të shkëmbyer mesazhe, të cilat janë falas. Të përqëndruar...

“Sweatcoin”, aplikacioni që të paguan për të ecur! Mban trupin në...

Nëse të pëlqen fitimi i lehtë, ky aplikacion mund të mos jetë për ty. Por nëse je i apasionuar pas fitnesit, vrapimit apo ecjes...

Aplikacioni që skanon lëkurën për të zbuluar kancerin

A mund të zbuloni rrezikun nga kanceri i lëkurës përmes një fotoje? Aplikacioni i ri i smartfonëve analizon fotot e nishaneve dhe mat rrezikun...

Një në katër amerikan, fshin aplikacionin e Facebook

Një në katër amerikan ka fshirë aplikacionin e Facebook nga smartfonët e tyre. 54 % kanë deklaruar se kanë modifikuar vendosjet mbi privacinë 12 muaj...

Detyrimet tatimore online – MTax-eFiling, aplikacioni që ju vjen në ndihmë...

Të gjitha bizneset mund të informohen për detyrimet e tyre tatimore përmes një aplikacioni të veçantë të vendosur në dispozicion nga Drejtoria e Përgjithshme...

Një App llogarit shanset për të pasur një ishemi brenda 5...

Shkarkohet falas dhe ndihmon në përputhje me faktorët e rrezikut individual, të modifikueshëm ose jo:  regjistron zakonet e përdoruesit gjatë një periudhe prej dymbëdhjetë...

EDITORIAL

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua me pro serbët kundër Kosovës

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet...

FORUM

Rama nuk heq dorë nga censura e mediave. Nesër nis diskutimi i ligjeve të kritikuara

Kuvendi i Shqipërisë pritet të fillojë të martën shqyrtimin e dy projektligjeve kontroverse të propozuara nga kryeministri...

22 nëntor 2019, 60 vite gjimnazi “Asim Vokshi”

Tash 60 vjet gjimnazi "Asim Vokshi " pret e përcjell breza nxënësish e mësuesish duke ua lënë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com