Ballina Etiketimet Anxhela Peristeri

Etiketim: Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri mesazh për të gjithë: Rrudhat janë hartë e jetës

Rrjetet sociale ditët e fundit janë mbushur plot me fotot e personazheve të njohur, të cilët provojnë se si do të duken pas disa...

Gold AG dhe Anxhela Peristeri publikojnë këngën e tyre më të...

Ashtu siç kishin paralajmëruar, reperi Gold AG dhe këngëtarja nga Shqipëria, Anxhela Peristeri, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. “Fiksim” mban titullin kënga...

VIDEO/ E akuzojnë për photshop, Anxhela Peristeri i mbyll të gjitha...

Anxhela Peristeri kohët e fundit është shfaqur në formë të përkryer fizike dhe duket se ky ndryshim ka ardhur falë një regjimi strikt ushqimor. Pak...

Anxhela Peristeri: Më 30 qershor të votojmë Erion Veliaj, Tirana qyteti...

Një nga zërat më të spikatur të muzikës shqiptare, Anxhela Peristeri ka shprehur hapur shprehur hapur mbështetjen për kryebashkiakun Erion Veliaj edhe për një...

Anxhela Peristeri: Në Greqi këndoja vetëm me reçipeta

Ajo është një nga këngëtaret e talentuara shqiptare dhe preferon së tepërmi koncertet e muzikës ‘live’. Deri më tani e kemi parë këngëtaren Anxhela Peristeri mjaft serioze...

“Gruan e parë e kam për shpi, ti je për qejf!”,...

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka bërë një deklaratë të rrallë, ku ka treguar se ajo kishte qenë duke kënduar në një dasmë në...

“S’dua ta humbas”, këngëtarja shqiptare përlotet në emision

Anxhela Peristeri ka plot 5 vjet që është kthyer përfundimisht në Shqipëri pas shumë viteve në Greqi. Në shtetin fqinj këngëtarja shqiptare krijoi shumë...

Ndryshimi drastik i këngëtarëve: Ja si arritëm të humbisnim peshë

Këngëtarët Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku, ishin të ftuar në “Zonë e Lirë” në Tv Klan mbrëmjen e sotme. Gjatë emisionit ata treguan edhe...

“Muza ime”, Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku sjellin hitin e pranverës

Këngëtarët shqiptarë Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku kanë bashkëpunuar për të sjellë një projekt muzikor ritmik. "Muza ime" titullohet dueti i tyre që përcjell energji...

Anxhela Peristeri & Mateus Frroku sjellin dashurinë si muzë (VIDEO)

Nga Albert Vataj Muzika u flet të gjithë ndjenjave dhe përjetimeve me një çiltërsi dhe ëmbëlsi joshëse, por dashurisë ajo i këndon me zë qiellor,...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com