E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Antonio Cassano

Etiketim: Antonio Cassano

Ish e dashura e Panuccit në super formë, mahnit fansat në...

Në Itali, Rossaria Cannavaron e njohin si ish-të dashurën e Antonio Cassanos, por edhe të trajnerit të Kombëtares Shqiptare Cristian Panucci. Gjithmonë i kanë...

Cassano: Ronaldo shënon 40 gola me Juven, por Messi mbetet më...

Antonio Cassano është në pritje të ofertës së duhur për të vijuar karrierën si futbollistë edhe pse një gjë e tillë do të jetë...

Dikur pjesë e Milanit dhe Realit, sot nuk do ta besonin...

Ish-sulmuesi i Italisë, Antonio Cassano ka konfirmuar dëshirën e tij për t'u bashkuar me Cagliarin. Në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”, Cassano theksoi...

Cassano trondit Romën, zbulon anën e errët të Tottit që nuk...

Antonio Cassano e ka lëvduar ish kapitenin e tij te Roma, Francesco Totti. Por, në mes tjerash, Cassano e ka zbuluar një detaj që...

Dikur pjesë e Realit, nuk do ta besoni klubin e ri...

Antonio Cassano është i gatshëm të rikthehet në fushën e lojës. Sulmuesi i njohur pritet të luajë në Serie B te skuadra e Virtus Entella...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ka disa zgjidhje për krizën…

Nga Kastriot Islami Kriza politike, kushtetuese, sociale, është thelluar në ekstrem. Në horizont po duket një krizë e thellë...

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...