Ballina Etiketimet Antonie Griezmann

Etiketim: Antonie Griezmann

“Fytyra” tjetër e Messit, shikoni injorimin e turpshëm që i bën...

Lionel Messi është një nga futbollistët më të mirë në botë, por edhe ai ka të metat e tij. Futbollisti argjentinas njihet për ndikimin...

Griezmann arrin marrëveshjen me klubin e ri

Manchester Unite ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Atletico Madridit, Antonie Griezmann. Është tabloidi britanik “The SUN” e cila e ka nisur ditën e sotme...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com