E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Antishpifje

Etiketim: antishpifje

Paketa antishpifje, Sejamini: Edi Rama ka mentalitet nazist

Analisti Neritan Sejamini, i pranishëm në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në News 24  ku u diskutua paketa anti-shpifje e propozuar nga qeveria.  Ai...

BIRN: Organizatat ndërkombëtare i kërkojnë Ramës të tërheqë ligjet për mediat

Në një letër të hapur, organizatat ndërkombëtare të lirisë së shprehjes, Federata Europiane e Gazetarëve, Qendra Europiane për Liri të Medias dhe të Shtypit,...

“Paketa Antishpifje është akt i pastër terrorizmi politik dhe censurë”

Koloreto Cukali, kryetar i Këshillit Shqiptar të Medias, deklaroi në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja se Shqipëria nuk ka nevojë për...

“Ju flet Moska”: Rama e nisi me portalet, por në mendje...

Marrë shkas nga deklarata e Ramës se do të ketë një paketë antishpifje, Kastriot Myftaraj thotë se qëllimi i Ramës është që nëpërmjet portaleve...

EDITORIAL

Tërmet, panik dhe kaos dje në Shqipëri. Lëkundjet vazhdojnë Durrës-Tiranë

-Ky ishte tërmeti më i fortë që prej 15 prillit të vitit 1979. Shqipëria ndodhet në një...

FORUM

Gazeta prestigjioze franceze/ Ja tërmetet që kanë shkatërruar Tepelenën (1921), Vlorën (1930) dhe Korçën (1931)

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 22 Shtator 2019 Gazeta prestigjioze franceze “Excelsior” ka botuar disa shkrime në lidhje...

Urgjentisht…

Nga Kastriot Islami Tërmeti i djeshëm dhe të gjithë ato që kanë pasuar atë dje, mbrëmë, natën dhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com