E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Antidroga italiane

Etiketim: Antidroga italiane

Italia rrëzon qeverinë “Rama” për drogën: Shqipëria, furnizuesi kryesor me hashash

Qeveria shqiptare u referohet shpesh deklaratave mediatike të drejtuesve të antidrogës italiane që operojnë në Shqipëri për luftën kundër narkotikëve, duke i konsideruar si...

Vasili: Antidroga italiane demaskon drogë-shtetin dhe ndërkombëtarët që heshtën

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili, ka ngritur alarmin se vendi është në rrezik të rrënimit. Duke ju referuar Raportit të Antidrogës...

Antidroga italiane: Rritje drastike e trafikut të drogës nga Shqipëria

Drejtoria Qendrore për Shërbimet e Antidrogës në Itali publikoi raportin për vitin 2016 lidhur me trafikun e drogës. Siç raportojnë mediat italiane, në raport vlerësohet...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com