E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Anti-informaliteti kyç hotelet

Etiketim: Anti-informaliteti kyç hotelet

Anti-informaliteti kyç hotelet, Rama: Betejë e gjatë

Në kuadër të aksionit të qeverisë së tij për informalitetin, kryeministri Edi Rama njofton se janë mbyllur disa hotele të cilët kryenin aktivitet informal....

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com