E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Ansfu Fati

Etiketim: Ansfu Fati

VIDEO/ Valverde magjepset nga Fati: Kjo paraqitje ishte e ekzagjeruar

Ansfu Fati ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e tij me Barcelonën. 16 vjeçari po thyen rekord mbas rekordi me fanellën blaugrane....

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...