Ballina Etiketimet Anketa

Etiketim: anketa

Paratë “dhunojnë” gratë! Anketa: Të ardhurat ekonomike dhe arsimi, shkaqet kryesore

Gratë që jetojnë me vështirësi me të ardhurat e tyre kanë më shumë mundësi të jenë objekti i dhunës psikologjike dhe fizike nga partneri...

Gjermania del nga BE? Ja sa përqind e gjermanëve janë për...

Një në gjashtë gjermanë duan që vendi i tyre të largohen nga BE-ja, e ku shumica janë të shqetësuar kryesisht me financat e vendit, sipas...

Trump apo Clinton? “Më mirë, një meteor të shkatërrojë Tokën”

Një në katër të rinj amerikanë preferojnë më mirë që një meteor gjigant të shkatërrojë Tokën sesa kandidati republikan Donald Trump apo kandidatja demokrate...

Mbetet ende e fuqishme Merkel në Europë? Raporti i fundit paraqet...

Reputacioni i Angela Merkel në Europën lindore dhe jugore është ndarë në copa, thuhet në studimin, i cili paraq zhveshur rritjen e ndarjes të...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Nga Lorenc Vangjeli - Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde...

“Prej Ramës humbet Shqipëria, Maqedonia dhe Zaev”, Gjekmarkaj: Si mund t’i besojë Europa

Nga Agron Gjekmarkaj - Paradokset si mallkim ciklik rrotullohen mbi hapësirën shqiptare! Më i fundit është edhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com