E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Anita haradinaj

Etiketim: Anita haradinaj

Anita Haradinaj zbulon pse u zgjodh Elvana Gjata në koncertin e...

Me rastin e pavarësisë së Kosovës, këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur për publikun, Elvana Gjata, mbajti një koncert madhështor në Prishtinë, ku...

VIDEO/ Vallëzimi në stadium i gruas së Haradinajt

Shpesh herë ajo është në qendër të vëmendjes, për shkak të look-ut të saj dhe veshjeve të shtrenjta. Bëhet fjalë për bashkëshorten e kryeministrit...

Ramush Haradinaj dhe Anita, në një super vallëzim në “Ballo Shqiptare”...

Ka rezultuar një sukses edhe edicioni i tretë i “Ballo Shqiptare”, mbajtur në Swiss Diamond të Prishtinës dy net më parë. I organizuar dhe kuruar...

Anita: Nëna më bërtiste në fillim për lidhjen me Ramushin

Spikerja e njohur e lajmeve Anita Haradinaj ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Top Show Magazine”. Ajo ka shtjelluar atje programin e kauzës...

Rrëfimi pa dorashka i çiftit Haradinaj: Sfidat që kemi kaluar në...

Anita dhe Ramush Haradinaj janë shfaqur për herë të parë bashkë në një studio televizive. Ata u rrëfyen në një intervistë ekskluzive për “Pasdite...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin

Anita Haradinaj ka qenë sot e ftuar speciale në programin e pasdites “Rudina”, në Televizionin Klan. Bashkëshortja e kreut të AAK-së, i cili aktualisht...

Basha telefonon Anita Haradinajn: Rama t’i japë fund dorëzimit para Serbisë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një bisedë telefonike me bashkëshorten e kreut të AAK, Ramush Hardaninaj, Anita Haradinaj për t’i shprehur...

Gruaja e Haradinajt “shpërthen” kundër ministrave të Kosovës

Anita Haradinaj, bashkëshortja e Ramush Haradinajt, ka folur për herë të parë pas ndalimit të burrit të saj nga autoritetet franceze. Ajo përmes një...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...