E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Anila Basha

Etiketim: Anila Basha

Përgjimet, Anila Basha: Dako i rënë politikisht, duhet të kishte ikur...

Gazetarja, Anila Basha, thotë se Vangjush Dako është i rënë politikisht nga pikëpamja morale pas publikimit të përgjimeve. E ftuar në RTV Ora, Basha thotë...

Anila Basha: Ndërkombëtarët duhet të ndërhyjnë

Analistja dhe drejtoresha e "News Bomb" Anila Basha thotë se duhet ndërhyrja e ndërkombëtarëve për të zgjidhur krizën. "Asnjë krizë nuk është zgjidhur pa ndërhyrjen...

Videoja e policit/ Anila Basha tregon si mbërriti në dorën e...

Gazetarja Anila Basha në studion e emisionit “Opinion” ka treguar historinë se si mbërriti në në redaksinë e “Newsbomb” videoja e policit Berhan Bajrakurti. Basha...

Detaje nga ngjarja e Kavajës: Ai kishte kërkuar marrëdhënie seksuale për...

Në studion e emisionit Opinion, gazetarja Anila Basha ka sjellë detaje nga ngjarja në Kavajë. Basha tha se djali dhe vajza kanë qenë shkollë...

Gazetarja “rrëzon” Lleshajn: Policia ka vepruar vetëm pas denoncimit të përdhunimit...

Gazetarja Anila Basha, tha në studion e emisionit “Opinion” se policia ka marr denoncimin lidhur me abuzimin seksual që i është bërë 13-vjeçares në...

Konfirmimi i Donika Prelës, gazetarja Basha: U minua procesi për të...

Gazetarja Anila Basha thotë se konfirmimi i Donika Prelës nga KPK është një rast flagrant sesi nuk duhej të sillej një trup gjykuese. E...

“U bone ti, shko lexo se s’di gjë”, Gjata përplaset me...

Është shoqëruar me debate emisioni i sotëm ‘Dritare me Rudinën’ në News24. Gazetarja Anila Basha ka thënë se nuk ka procesverbal për zgjedhjen e anëtarëve...

Gjesti human i gazetares pak ditë pasi humbi të atin nga...

Dy javë më parë, gazetarja Anila Basha humbi të atin, në betejën e stërmundimshme 4-vjeçare me sëmundjen e kancerit. Pavarësisht dhimbjes, ajo ka gjetur forcë...

Vettingu, Basha: Policët i mora në makinën time

Gazetarja Anila Basha e ftuar në "360Gradë" në Ora News thotë se e konsideron të tepruar vettingun në polici. Ajo ka treguar një rast...

Basha debaton live me Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë....

Përplasje mes liderit të PD dhe gazetares Anila Basha. Gjatë një lidhje direkte për emisionin ‘Ditare’ të Rudina Xhungës, nga ‘çadra e lirisë’, Basha...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com