E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Angelina Jolie

Etiketim: Angelina Jolie

Vajza e Angelina Jolie vetëm 14-vjeç por ka biznesin e saj

Gjatë premierës së filmit “Maleficent: Mistress of Evil” ku aktorja Angelina Jolie mban rolin kryesor, vajza e saj, Zahara tërhoqi vëmendjen e mediave. Ajo parakaloi...

E bukur si dikur: Angelina Jolie rikthehet në publik dhe na...

Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie, është duke promovuar filmin e saj më të ri, “Maleficent: Mistress Of Evil”, i cili është...

Angelina Jolie shkëlqen në promovimin për Maleficient

Ajo është duke promovuar filmin e saj të ri ‘Maleficent: Mistress Of Evil’ në një premierë mbarëbotërore. Dhe Angelina Jolie, 44 vjeçe u kthye në punë...

Angelina Jolie bëhet imazh i markës së famshme të parfumeve

Angelina Jolie pavarësisht të gjithave mbetet Angelina Jolie. Pas ndarjes nga bashkëshorti Brad Pitt të gjithë menduan që ky do të ishte dhe fundi...

Brad Pitt dhe Angelina Jolie gjejnë paqe. Shpresa për pajtim pas...

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po qetësohen pas divorcit të bujshëm dhe gjërat kanë kaluar në një tjetër nivel. Sipas burimeve për "The Sun"...

Ulen tensionet mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt, marrin vendimin e...

Duket sikur tensionet në marrëdhënien e Brad Pitt me Angelina Jolie, mund të jenë ulur disi. Sipas “People” aktori 55-vjeçar do të kalojë verën...

Angelina Jolie tani edhe modele (FOTO)

Angelina Jolie është një nga aktoret më të bukura në Hollywood. Ajo dukej e mrekullueshme ndërsa modeloi për markën e parfumit Guerlain. Aktorja pozoi...

U krahasuan me Angelina Jolie e Brad Pitt, ndahet çifti i...

Aktorët e famshëm koreanë Song Hye-kyo dhe Song Joong-ki kanë befasuar miliona fansa duke njoftuar divorcin. Yjet e kinematografisë koreane luajtën rolin e dy të...

E pabesueshme, zbuloni sa vjeç mbushi Angelina Jolie sot

Aktorja e njohur dhe një prej femrave më të bukura në botë feston ditëlindjen sot. Angelina Jolie mbush 44 vjece, por mosha mbetet thjesht një...

Rusja më e bukur në botë, sozia e Angelina Jolie

Regina Kova apo ndryshe e njohur si Risha, është modelja e njohur ruse e cila shpesh për pamjen e saj krahasohet edhe me aktoren...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com