E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Andrej Babisit

Etiketim: Andrej Babisit

Protesta më e madhe kundër Kryeministrit, akuzohet për korrupsion

Qindra mijëra çek, rreth 250,000 sipas organizatorëve, kanë pushtuar Pragën në protestën më të madhe që nga 1989, kundër Kryeministrit të Republikës Çeke, Andrej...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com