E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Andi Lila

Etiketim: Andi Lila

ZYRTARE/ Andi Lila mbyll aventurën me PAS Giannina-n

Andi Lila ka mbyllur zyrtarisht aventurën me klubin e PAS Gianninas. Futbollisti i kombëtares ka mbyllur aventurën prej 7 vitesh e gjysmë me klubin...

Shkëndija bën ofertë për mbrojtësin e kombëtares sonë

Shkëndija e Tetovës pasi nuk arriti që të sigurojë shërbimet e mesfushorit Sabien Lilaj, tashmë po tenton për një tjerr futbollist të kombëtares sonë.   Bëhet...

Lila: Reja ka ndryshuar atmosferën

Gjithmonë ka qenë pjesë e skuadrës, qoftë në fushë, qoftë në dhomat e zhveshjes por këtë herë Andi Lila ishte në “Elbasan Arena” si...

Andi Lila bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë...

Andi Lila është bërë baba për herë të dytë. Futbollisti i kombëtares ka konfirmuar lajmin në një postim në Instagram. "E gjithë bota jemi ne...

Futbollisti i Kombëtares baba për herë të dytë, publikon fotot

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë futbollisti shqiptar duke postuar...

Pas Agollit, një tjetër lojtar i kombëtares mbështet Dukën për president

Pas shpalljes së kandidaturës së Armand Dukes për kreun e ri të Federatës Shqiptare, futbollistët e kombëtares kanë filluar që të dalin në krah...

Andi Lila: Kam refuzuar një ofertë nga PAOKU

Andi Lila konfirmoi para disa ditësh rinovimin e kontratës me skuadrën greke të Pas Janinës. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare zbuloi dhe disa prapaskena nga merkato,...

Andi Lila: Si e hoqa vëllain nga skuadra se më…

I ftuar në emisionin “Rudina” futbollisti i Kombëtares shqiptare, Andi Lila ka rrëfyer historinë e dashurisë me bashkëshorten e tij, Ornelën si dhe arsyet...

Emocionuese, Andi Lila mes lotësh shkruan për largimin e De Biasit

Mesfushori Andi Lila e pranon se nuk mund t’i përmbajë lotët për largimin e De Biasit nga Kombëtarja shqiptare. Në një postim në rrjetet...

Videoja me Lilën – Ndjesa e imamit Ahmend Kalaja: Gabuam, kërkoj...

Pas futbollistit të kombëtares, Andi Lila, që ka kërkuar ndjesë në Greqi, imami i xhamisë së Kavajës Ahmed Kalaja, protagonist në video, i drejtohet...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Albanofobia në Itali-Situatë në përmirësim

(Fragment nga libri, BALLKANI-Diplomacia e munguar) Prof. Lisen BASHKURTI - Albanofobia është shtrirë edhe përtej Adriatikut, pra në shtetin...

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com