Ballina Etiketimet Andi Bushati

Etiketim: Andi Bushati

Bushati: Shqiptarët do heqin si me Hitlerin për të rrëzuar Ramën

Analisti Andi Bushati i ftuar në “News 24” tha se shqiptarët do të heqin më keq se me Hitlerin për ta rrëzuar nga pushteti. Bushati...

“Mblodhi banditët e veriut”,Bushati: Po shkojmë drejt një regjimi

Analisti Andi Bushati deklaroi për “News 24” se me këtë që ndodhi sot po shkojmë drejt një regjimi. Bushati theksoi se Rama po tenton t’i...

Bushati: Edhe Erdogani do ta kishte zili “Rilindjen”

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën “Opinion” në Neës 24 foli për krizën politike, aktorët në lojë si dhe për faktin se si...

Andi Bushati: Kamikazët e Kolegjit, një provë më shumë se zgjedhjet...

Nga Andi Bushati - Të gjithë skeptikët që kanë pasur dyshime nëse opozita duhet të bojkotonte apo jo zgjedhjet lokale me Edi Ramën, sot e...

Andi Bushati: Këta banditë, nuk duhen thjeshtë të përmbysen politikisht, ata...

Nga Andi Bushati - Këtë të mërkurë në mbrëmje, ndërsa Edi Rama fliste urtësisht në një intervistë të TV publik, në të gjitha ekranet...

Andi Bushati: Lexo “Bild-in” dhe marsho drejt 30 qershorit

Nga Andi Bushati - Zbulimi i përgjimeve të vjedhjes së votave në Dibër, pas dëshmive të kasaphanës së Durrësit, tregon se Shqipëria ka përjetuar...

Konflikt interesi? Bushati: Në zgjedhje kandidatë të bandave

Superkonflikt interesi për Andi Bushatin është të shkosh në zgjedhje me kandidatë të vendosur nga bandat kriminale. Në emisionin “Të paekspozuarit” në News24, analisti...

Andi Bushati: Opozita po shushatet pas një date

Nga Andi Bushati - Opozita po harxhon në një mënyrë të panevojshme shumë deklarata, kohë dhe energji në mbrojtje të dekretit të presidentit për...

Analiza e Andi Bushatit: Çfarë na tregoi “Bild” për shtetin e...

Nga Andi Bushati Vetëm pasi ke dëgjuar përgjimet e publikuara këtë të mërkurë nga gazeta gjermane “Bild” e kupton se përse ajo e quajti Shqipërinë...

Bushati: Paradoksi i fushatës së Ramës, merret ende me opozitën

Analisti Andi Bushati ka komentuar në studion e News24 në rubrikën “Opinion” fushatën e saponisur të maxhorancës dhe protestën e opozitës. Duke iu referuar të...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com