Ballina Etiketimet Andi Bejtja

Etiketim: Andi Bejtja

Nevoja e një fronti të gjërë opozitar

Kryetari aktual i Partisë Demokratike, përveç opozitës nuk mund të japë një ofertë të besueshme për shqiptarët. Shumëkush e di që në subkoshiencën...

S’pashë jorgan a batanije para Skënderbeut, vetëm një monitor

Nga Andi BEJTJA Hera e pare qe ndejtja nja dy ore pa lundruar neper portale dhe sa u ktheva lajmi qe te binte si...

Andi Bejtja: Masturbime shqiptare mbi Ballkanin!

Gazetari Andi Bejtja ka komentuar sot takimin e kryeministrave të Ballkanit në Durrës dhe teorinë për krijimin e “Jugosllavisë së Re”. Në një postim...

Andi Bejtja: Rama nuk e dashuroi, por e palloi Bashën

Në emisionin Të Paekspozuarit kur po diskutohej marrëveshja Rama Basha dhe mundësia për vazhdimin e saj, kundërshtari i Bashës Arben Imami tha se dashuria...

Kush do fitojë: Big Mak-u apo standardet

 Dhe si gjithmonë në kapitalizëm dhe demokraci tregu nuk ngel bosh. Sot LSI nëpërmjet ish kryetarit të saj dhe kandidatit për President, e bëri...

Një Konte Montekristo pa arsye …

Dikush tjetër me të drejte me tha; ne çdo ndërmarrje të përbashkët do hysh me aksionet e tua, sa me të larta ti kesh...

PD zëvendësoi parullën “Rama ik” me “Rama hajde”!

Analisti Andi Bejtja ka komentuar marrëveshjen mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, të arritur sot pas një sërë negociatash. Në emisionin “Të paekspozuar”, Bejtja...

Andi Bejtja: Rama nuk do që PD të marrë pjesë në...

Nga Andi Bejtja/Pa i hyre fare historise kush ka pale ka te drejte ne kete histori: a ka te drejte Kryeministri apo ka te...

Andi Bejtja: E mbështes protestën e PD, por…

Gazetari Andi Bejtja, shprehet se është përkrahës i protestës së opozitës, të nisur më 18 shkurt dhe që vijon edhe sot pas çadrës së...

Faktin e ke brenda

Dhe fakti është brenda. Shqipëria, ndryshe nga shumë vite më parë, kur kishte një zonë të izoluar ku mbillej kanabis, tashmë ka një hartë...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com