Ballina Etiketimet Andi Bejtja

Etiketim: Andi Bejtja

Tanjug përballë Euronews

Nga Ylli Dylgjeri- Tanjug përballë Euronews Mbrëme në Opinion, në debatin për ndarjen e Kosovës pamë një perlasje mes gazetarit zyrtar të serbise Baton Haxhiu,...

Bejtja përcakton regjimin e Shqipërisë: Jetojmë në edokraci!

Përmes ironisë, gazetari dhe analisti Andi Bejtja i ftuar në emisionin “A Show” me Adi Krastën në News 24 përcaktoi sistemin, apo regjimin ku...

Andi Bejtja ironi me fjalimin e Ministrit të Jashtëm

Ja çfarë shkruan Andi Bejtja në facebook! ''Semantika e diskutimit planetar me disponalitet rajonal pa paragjykim plutonik duke ndërmarrë hapa ujore me virgjinitet mashkullore,...

I gjithë populli ‘Kadri’

(Requiem i shkurtër, por i domosdoshëm për emrin Kadri) Nga Andi Bejtja Gjithmonë kam pasur respekt për emrin Kadri. Nuk di pse në imagjinatën time të fëmijërisë,...

Andi Bejtja: Po i preke oligarkët Ramës të shan nga robt...

Nga Andi Bejtja  - Pa hyrë thellë në këtë betejën  e oligarkëve që ka filluar midis maxhorancës dhe opozitës, pa hyrë çfarë ka bërë njëri...

Qeveria nuk mund të funksionoje si Fondacion Bamirësie

Nga Andi Bejtja Sot, Kryeministri i Shqipërisë bëri dicka ndryshe nga cfarë është mësuar të bëjë përditë me statuset e tij dhe videot që shpërndan o...

Pazari Vuçiç-Thaçi. Ndërprisni cicërimat që ndjellin gjak

Andi Bejtja Presidenti i Serbisë Vuçiç dhe ai i Kosovës, Thaçi, po i shpalosin gjithmonë e më shumë publikisht e ndërkombëtarisht idetë e tyre për...

1 milion shqiptarë nuk kanë lexuar asnjë libër…. Gënjeshtër

Nga Andi Bejtja - 1 milion shqiptare nuk kane lexuar asnjë libër.... Gënjeshtër Pyetja që i vinte më në vështirësi të ftuarit ne emisionin "Koalidim" në...

O me civilizimin, o me barbarët

Nga Andi Bejtja-Beteja e vjetër dhe e paralajmëruar për Teatrin Kombëtar, ne vetvete është një betejë shumë më e madhe se prishja apo rindërtimi...

21 vjet nga djegia e gazetës “Koha Jonë”

21 vite më parë, pikërisht më 3 mars 1997, pushteti i drejtuar nga Sali Berisha dogji redaksinë e gazetës së parë të pavarur, “Koha...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com