E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Andi Bejtja

Etiketim: Andi Bejtja

Vetting-u dhe Rilindja, Vasili: Andi Bejtja dhe Venecia patën të drejtë

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, përmes një postimi në facebook, ka risjellë në kujtesë, reagimin e analistit Andi Bejtja për kapjen e procesit të...

Andi Bejtja: Raport për një palë zgjedhje të paligjshme

Nga Andi Bejtja Ndoshta për herë të parë në historinë  e saj si organizatë,  OSBE-ODIHR, është detyruar të mbajë një raport unik: raport për zgjedhje...

Andi Bejtja: Na terrorizuan që në mëngjes me matrapik

Andi Bejtja ka reaguar i revoltuar, pasi shumica e televizioneve kanë transmetuar live prishjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës. “Terror televiziv U mbushën dy orë që...

Andi Bejtja: Kur shefi i BE-së në Tiranë flet si kryetari...

Gazetari Andi Bejtja në një shënim për deklaratën e sotme të ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca që e cilësoi si të politizuar çështjen e...

Andi Bejtja publikon VIDEON: Rama, Teatri dhe Gjykata Kushtetuese

Nga Andi Bejtja - E pyeta Kryeministrin në 20 shtator të vitit 2018: duke qenë se çështja e teatrit është një çështje sensitive dhe ka...

Andi Bejtja: Ne 3 vjetorin e reformës në drejtësi

Nga Andi Bejtja- Pas tre viteve te ashtuquajturës Reforme në Drejtësi nuk gjej dot epitaf me te sakte se konkluzioni i Raportit Interim të Komisionit...

Andi Bejtja: Faleminderit Zoran Zaev

Nga Andi Bejtja Biseda e Kryeministrit Zaev me dy humoriste rusë që imitonin Presidentin e Ukrainës duke folur me të, mund të ketë shkaktuar të...

“Hani pula në Mullet dhe karkaleca në det! Pse kjo e...

Gazetari Andi Bejtja ka pasur një propozim për presidentin Meta, të cilin i kërkon që të dekorojë rreth 2 milionë shqiptarët që nuk janë...

Andi Bejtja: Mesazhet e Palmer nuk ishin pozitive për qeverinë

Zgjedhjet e 30-qershorit kanë marrë gjithë vëmendjen e medias së shkruar dhe televizioneve ditët e fundit. Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë...

Bejtja: ‘Baton Haxhiu të shpallet ‘non grata’ në ‘Shqipëri’

Gazetari Andi Bejtja u shpreh nga studio e Opinion se drejtori i Klan Kosovës, Baton Haxhiu duhet shpallur “non grata” në Shqipëri. Debati në emisionin...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com