E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Analiza balistike

Etiketim: Analiza balistike

Atentati, hetimet sigurojnë prova të reja në lidhje me armët

Në lidhje me atentatin në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndojës, një provë tjetër është siguruar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Analiza balistike ka provuar...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...