Ballina Etiketimet Ambasadori i Britanisë

Etiketim: Ambasadori i Britanisë

Ambasadori i Britanisë i shkon Bashës në zyrë

Në një kohë kur situata politike është shumë e ndezur në Shqipëri, ambasadori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman ka zhvilluar paraditen...

Ambasadori i Britanisë: Peshqit e mëdhenj janë ende në oqean

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Shqipëri, Duncan Norman tha se peshqit e mëdhenj janë ende në oqean. Gjatë fjalës së tij në aktivitetin...

Sulmi në Manchester, ambasadori O’Connell: Dashuria do ta mposht urrejtjen

PRISHTINE- Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairí O’Connell, ka shprehur falënderimet e tij për ngushëllimet drejtuar vendit të tij pas sulmit terroriste...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com