E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Ambasada e Holandës

Etiketim: ambasada e Holandës

Ambasada holandeze: Parlamenti votoi kundër negociatave. Nuk luftuat krimin dhe korrupsionin

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë. Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet...

Protestë për rikthimin e vizave, policia rrethon ambasadën e Holandës në...

Rrethohet me policë ambasada holandeze në Tiranë, pas njoftimit se në rebelim të vendimit të Parlamentit të atij vendi për rithikimin e vizave me...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...

Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen BASHKURTI Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...