E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Ambasada e Holandës

Etiketim: ambasada e Holandës

Ambasada holandeze: Parlamenti votoi kundër negociatave. Nuk luftuat krimin dhe korrupsionin

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë. Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet...

Protestë për rikthimin e vizave, policia rrethon ambasadën e Holandës në...

Rrethohet me policë ambasada holandeze në Tiranë, pas njoftimit se në rebelim të vendimit të Parlamentit të atij vendi për rithikimin e vizave me...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com