Ballina Etiketimet Amarildo Dogani

Etiketim: Amarildo Dogani

Njolla gjaku dhe makina në kanal, ja pamjet nga aksidenti tragjik...

“BalkanWeb” ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku një makinë përplasi për vdekje dy këmbësorët si dhe një tjetër mbeti i plagosur në fshatin...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com