E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Alon Ben Meir

Etiketim: Alon Ben Meir

Zbulohet personi i tretë në foton e Ramës. Ministri i Thesarit...

 Kryeministri Edi Rama zhvilloi të enjten një vizitë të papritur në Turqi, ku takoi presidentin Rexhep Taip Erdogan. Në foton e publikuar nga Rama...

Eksperti amerikan: Erdogan synon të marrë Ballkanin nën kontroll

Një profesor amerikan ka akuzuar presidentin e Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan se po tenton t’i kthejë shtetet e Ballkanit Perëndimor në shtete islamike. Alon Ben...

Rreziku i raporteve mes Ramës dhe Erdoganit

Nga Arbana Xharra dhe Alon Ben-Meir * “Sulltani” i perandorisë iluzore osmane – kryetari turk Erdogan – detyron politikanë, si ashtu të nënshtrueshëm ballkanik që...

Vdekja e demokracisë turke

Nga Alon Ben-Meir I nderuar zoti President, Unë kam qenë në vendin tuaj disa herë dhe kam pasur marrëdhënie të ngushta dhe miqësore me shumë...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com