Ballina Etiketimet Almeda Abazi

Etiketim: Almeda Abazi

Aktori turk: Pata fatin të njihem dhe të ndaj jetë me...

Aktori turk Tolgahan Saiysman dhe bashkëshortja e tij, ish-misi shqiptar Almeda Abazi kanë qenë këto ditë në Kosovë dhe në Tiranë. Aktori i njohur...

Almeda, Tolgahan dhe vogëlushi Efehan mbërrijnë në Prishtinë

Almeda Abazi së bashku me bashkëshortin e saj aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman dhe vogëlushin etyre Efehan kanë mbërritur sot në Prishtinë. Siç është...

Tolghan përfundon i nxirë, Almeda nxehet publikisht: Në çfarë gjendje ma...

Almeda Abazi përpos një bashkëshorte e përkushtuar, është edhe shumë suportuese në karrierën e Tolgahanit. Ky i fundit është rikthyer në ekranin turk këtë...

Gjejeni pak kush luan me Tolgahan-in në serialin e ri!

Bebushi i Almeda Abazit dhe Tolgahan-it, është vetëm 4 muajsh, gjasat që të ecë nën hapat e prindërve janë të mëdha! Dhe për këtë,...

Djali i buzëqësh Almeda nuk reziston, i bën një dedikim…

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me...

Një muaj pas lindjes: Ja si humbi Almeda Abazi 8 kilogramë

1 muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushit Efehan, Almeda Abazi ka humbur tetë kilogramë. Në një sekuencë pyetje-përgjigje me ndjekësit në Instagram, Almeda...

U bë nënë për herë të parë, Almeda Abazi jep lajmin...

Modelja bukuroshe Almeda Abazi është bërë nënë për herë të parë pak kohë më parë dhë këtë gjë mezi ka pritur ta ndajë me...

Almeda Abazi publikon foton e parë me djalin

Prezantuesja, aktorja dhe njëherësh këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, një javë më parë u bë nënë e një djali. Ajo dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman,...

Kujt i ngjan djali i Almeda Abazit? Prezantuesja: Mendova se linda...

Katër ditë pasi solli në jetë djalin Efehan, Almeda Abazi ka dalë nga spitali Acibadem. Ajo u largua nën shoqërinë e bashkëshortit të saj,...

Almeda dhe Tolgahan bëhen prindër për herë të parë

Disa muaj më parë ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayman dhanë lajmin e ëmbël se janë në pritje të një djali. Ditën...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com