E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Alket Muho

Etiketim: Alket Muho

Kursi i këmbimit valutor, rritje e lehtë e euros

Banka e Shqipërisë ka publikuar kursin e këmbimit të monedhave të huaja me lekun për sot, 7 shtator 2018, ku vërehet një rritje e...

Flet babai i Alket Muhos: Shteti të gjejë autorët e vrasjes...

Babai i Alket Muhos, informatorit të policisë për arat me kanabis në Tepelenë, kërkon nga shteti të gjejë dhe të vërë para përgjegjësisë autorët...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com