E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Alket Islami

Etiketim: Alket Islami

“Hëngra supë me krimba dhe kërmij”, Alket Islami tregon për udhëtimin...

Drejtori i Aeroneutikës Shqiptare, Alket Islami ka udhëtuar drejt Kinës dhe ka shijuar ushqimin e tyre të veçantë, duke risjellë edhe njëherë në vëmendje...

FOTO/ Surpriza e veçantë për Ramën, një dhuratë për Zahon e...

Kryeministri Edi Rama e ka mbyllur mbrëmjen e djeshme me një event të veçantë në Vlorë, ku u ndanë dhe çmimet për Kampionatin IX...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...