E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Alket hyseni

Etiketim: Alket hyseni

Hyseni i PS-së: Na është vjedhur vota nga PD e LSI;...

Në studion e emisionit “Arena”, në RTV Ora nuk kanë munguar shkëmbimet e ironive mes dy përfaqësuesve politikë. Deputeti socialist, Alket Hyseni citon se në...

“Deputeti i PS shkon të grabisë pronën, banorët e detyrojnë t’ia...

Deputeti i PS, Alket Hyseni, i përfolur për shumë afera sa i përket pronave në jug të vendit, është përfshirë në një incident në...

Deputeti i PS-së intimidon minoritetin për zgjedhjet: Të gjithë ndihemi pak...

Partitë minoritare shqiptare kanë qenë të pranishme një ditë më parë në Festën Kombëtare të Greqisë në Finiq. Të pranishëm ishin kryetari i bashkisë...

Deputeti i PS-së: Ne e kënaqim popullin

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni e cilëson si të papërgjegjshme deklaratën e përfaqësuesit të Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, i cili të martën tha...

”Në protestë pa mandat”, Hyseni-Salianjit: Do ju kapin prej…

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji, i ftuar mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” në News 24, deklaroi se deputetët e...

Denoncimi i avokatit te Berisha: Ja si deputeti i PS vodhi...

Akuza të reja janë hedhur sot ndaj deputetit socialist Alket Hyseni. Një avokat, i cili përfaqësonte interest e dy familjeve të kësaj zonë, ka denoncuar...

Fyerja për autikët, Toçe nuk i ndahet deputetit: Përdori edhe fjalë...

Deputeti i PS-së, Alket Hyseni iu drejtua ish-kryeministrit Sali Berisha pak ditë më parë me fjalët “plak autik”. Pas përdorimi të këtij termi, pati...

E quajti “plak autik”, Berisha i hap letrat: Ja lidhjet e...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar pas sulmit të bërë ndaj tij nga deputeti socialist Alket Hyseni, i cili e quajti atë si “plak autik”. Me...

Quajti Berishën “Autik”, psikologia-Alket Hysenit: Kërkoni falje publike!

Deputeti i Partisë Socialiste Alket Hyseni iu përgjigj sot ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi ky i fundit publikoi një foto të Hysenit i cili ishte...

Deputeti i PS që fyeu fëmijët autik nuk kërkon falje: Po...

Deputeti i PS në Sarandë, Alket Hyseni është vënë këto ditë në qendër të vëmendjes pas termave fyes që përdori kundër fëmijëve autik. Edhe...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...