E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Alisson

Etiketim: Alisson

Nuk pëson gol nga 4 maji, Alisson është një “mur” i...

Një mur. Nuk ka tjetër mënyrë për të përshkruar Alisson Becker, portieri që gjatë këtij sezoni ka shkëlqyer si me Liverpoolin dhe Brazilin. Në...

Flet “heroi” Alisson: Askush s’besonte te unë, kam shumë mendime në...

Një nga lojtarët më të mirë të finales së Champions League ka qenë padyshim portieri i Liverpool, Alisson. Pas ndeshjes “gardiani” brazilian ka dhënë...

Statistikat e pabesueshme të Alisson këtë sezon në Premier League

Në Angli vlojnë si gjithmonë diskutimet për blerjen më të mirë të sezonit të kaluar, teksa të gjithë janë të një mendimi që ai...

Gafa e Alisson nuk i prish punë Liverpoolit, vjen fitorja e...

Liverpooli nuk di të ndalet këtë sezon në Premier League, duke rrëmbyer fitoren e katërt, në po kaq ndeshje. Viktima e radhës e “The...

Roma pranon ofertën e Liverpoolit për Alisson, portieri më i shtrenjtë...

Roma ka pranuar ofertën e Liverpoolit për Alisson, që do të thotë se në orët e ardhshme portieri brazilian do të nisë tratativat direkte...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...