E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Alibeaj

Etiketim: alibeaj

Shkarkimi i Agim Kajmakut, Alibeaj: Fitore e opozitës. Zgjidhja? Zgjedhjet e...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24, foli për vendimin e KQZ-së, i cili me vota unanime,...

PD diskuton draftin e qeverisë, Alibeaj: Ne duam reformë zgjedhore reale,...

Ekspertët e opozitës për reformën zgjedhore kanë diskutuar sot draftin e qeverisë për reformën zgjedhore. Në një deklaratë për mediat, pas përfundimit të mbledhjes,...

PD i kthehet Ramës: Ti je armiku më i madh i...

Partia Demokratike deklaron se Prokuroria është vënë nën kontrollin e Edi Ramës e cila ka stopuar verifikimin e kriminelëve të Edi Ramës në të...

Alibeaj: Saimir Tahiri arrestoi për një cigare hashash të riun, që...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se vendimi i dhënë nga Gjykata për...

PD: RAI 3 faktoi se krimi i organizuar shqiptar është i...

Partia Demokratike deklaron se dokumentari i Rai 3, “Narcotica” faktoi në mënyrë dramatike se Shqipëria po rimbillet me kanabis, dhe se krimi i organizuar...

Zbulohet plani i PD, Alibeaj: Ç’do ndodhë në bashkitë e djathta

Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj, ka zbuluar në studion e News24 planin e demokratëve, lidhur me faktin nëse kryebashkiakët e djathtë do t’ua lirojnë zyrat...

Deklarata e SHBA, Alibeaj: Gjykata Kushtetuese merret me rezultatin dhe procesin

Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj i ftuar në studion e lajmeve  në RTV Ora i pyetur për deklaratën e SHBA, e cila citonte se “ata që...

Protesta e opozitës, Alibeaj: E sigurtë, do jetë më shumë se...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkeljed Alibeaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora i pyetur për risinë që do të sillte protesta...

Përgjimet e Bild, Alibeaj: Blerja e votave me bekimin e Ramës,...

Ish deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj është shprehur se Edi Rama duhet të kishte dhënë dorëheqjen pas publikimit të audiopërgjimeve nga Blind. Në një deklaratë...

FOTO/ Prefekti dhe deputeti i Ramës nderojnë diktatorin Hoxha. Reagon Alibeaj

Kur familjarët e viktimave të komunizmit përkujtonin revoltën e Spaçit dhe Qafë-Barit, pjesëtarë të mazhorancës kanë ndërmarrë një tjetër akt të turpshëm. Prefekti i qarkut...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...