Ballina Etiketimet Alfons Zeneli

Etiketim: Alfons Zeneli

Një klerik pedofil në Fier, denoncimi i gazetarit: Nëna e të...

Gazetari Alfons Zeneli ka denoncuar një ngjarje të rëndë në Fier, ndërsa thekson se një klerik pedofil është bërë pjesë e KOASh-it. Përmes një statusi...

Një ditë do na dalë greke dhe Vallja e Tropojës

Nga Alfons Zeneli/Mesoj nga nje reagim i prof. dr Lisien Bashkurtit se ish kreu i OMONIA-a famekeqe dhe ish deputeti i Parlamentit shqiptar Panajot...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

Po i merr Boris Johnson peng qytetarët e BE-së?

Nga DW/ Pak muaj para Brexit mbeten të pasqaruara disa çështje me rëndësi: Çfarë do të ndodhë me...

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com