E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Alfio Rrotani

Etiketim: Alfio Rrotani

Fatma Methasani fotografohet pa filtra me barkun e rrumbullakosur

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë. Lajmin e bukur të pritjes së ëmbël...

Një mëngjes plot suprizë për Alfion, e përgatitur nga Fatma

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani e pranuan dashurinë e tyre vetëm pak ditë më parë. Ishte Alfio ai që shkruajti në fillim, pastaj moderatorja Fatma...

E mbajtën të fshehtë, çifti i famshëm shqiptar zyrtarizon lidhjen

Prej kohësh flitej për një lidhje mes kuzhinierit Alfio Rrotani dhe moderatores Fatma Methasani. Por deri tani nuk ishte konfirmuar. Ishte fituesi i 'Masterchef' që...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com