E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Aleksandër Gjoka

Etiketim: Aleksandër Gjoka

Aleksandër Gjoka kujton kohërat e vjetra

Mbrëmjen e djeshme këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka ka qenë i ftuar në spektaklin ‘Këndo Këngën Time’. Ai ka rrëfyer shumë detaje nga jeta...

Rrëfimi i paprecedent i gjigantit Aleksandër Gjoka: Kam pirë aq alkool,...

Në vitin 2015, këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka u arrestua nga policia pasi po drejtonte makinën në gjendje të dehur. Tani që kanë kaluar tre...

FOTO/ Aleksandër Gjoka tregon incidentin me gazetarët: ‘I kapa, u morra...

Pasditen e sotme, i ftuar në “E diell” përballë Adi Krastës, Aleksandër Gjoka ka ndarë me publikun disa nga hitet e tij më të...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...