E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Aleatët

Etiketim: aleatët

Ftesa publike e Ramës/ 1 orë në selinë blu, përfundon takimi...

Ka përfunduar takimi i kreut të PD-së, Lulzim Basha me aleatët. Takimi zgjati rreth një orë, ndërsa u zhvillua në ambientet e selisë blu. Nuk...

Pakt Rama-Basha? Aleatët e PD: Po marrëveshjes, por të jetë transparente

Aleatët e Partisë Demokratike nuk e fshehin shqetësimin për një marrëveshje të dytë Rama-Basha. Të djegur nga eksperienca e paktit të vitit 2017 kërkojnë...

Aleatët e Bashës: Më 13 tetor, në zgjedhje! PS dhe opozita...

Aleatët e Bashës mendojnë se opozita duhet të marrë pjesë në zgjedhjet e 13 Tetorit duke respektuar dekretin e presidentit Ilir Meta. Fatmir Mediu,...

Basha me aleatët takojnë sekretarin e përgjithshëm të OSBE

Duket se situata politike në Shqipëri ka çuar në Vjenë kryedemokratin Lulzim Basha dhe aleatët e tij. Lulzim Basha, Monika Kryemadhi, Fatmir Mediu dhe Agron...

Aleatët e Merkelit të zemëruar: Makroni nuk do të jetë lideri...

Aleanca e qendrës së djathtë të Bashkimit Evropian është e vendosur të sfidojë presidentin francez Emmanuel Macron në garën për të emëruar shefin e...

Dashamir Shehi: Të dielën do përplasemi cep më cep të Shqipërisë...

Vendimi i marre sot nga Kolegji Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta, nuk ndryshon asgjë në qëndrimin e opozitës. Dekreti i Presidentit është...

Në pritje të takimit me Presidentin Meta, Basha mbledh aleatët në...

Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur aleatët e Partisë Demokratike në seli një ditë pas mbledhjes së Këshillit Kombëtar nga ku u vendos ngritja e...

Basha 2 takime të rëndësishme në selinë blu. Zbulohet agjenda për...

Pas deklaratës për shtyp të mbajtur pak minuta më parë nga selia blu, burime për Fax Neës bëjnë me dije se dy takime të...

Aleatët takojnë Bashën, Shehi: S’ka zgjedhje në 30 qershor. PS ka...

Menjëherë pas përfundimit të takimit mes aleatëve të koalicionit të djathtë me kryetarin e PD-së Lulzim Basha për të përcajktuar vijëmisinë e aksionit opozitar,...

Dy mesazhet për Ramën dhe çfarë po ndodh sot, në shtabin...

Në dy ditë rresht, opozita e bashkuar dhe dhjetëra mijë protestues i dërguan kryeministrit Rama, dy mesazhe. Atë të 11 Majit, që tregoi se...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com