E enjte, Shtator 19, 2019
Ballina Etiketimet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë

Etiketim: Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë

Aleanca qytetare Vlorë thirrje Presidentit: Shpërndaje Parlamentin, nuk përfaqëson elektoratin

Aleanca Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë për Vlorën, zhvilloi një takim të hapur në të cilin përveç drejtuesve të partive të Opozitës së Bashkuar...

Basha jep detaje për ”Aleancën për Mbrojtjen e Demokracisë”

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë detaje në Këshillin Kombëtar për funksionin e së ashtuquajturës ''Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë’''. Sipas...

EDITORIAL

Top sekret/Kush ishin kosovarët që do digjnin Parlamentin me 8 qershor?

Zbulohet dokumenti i Shërbimit Informativ Shtetëror për realizimin e Rajhshtag-ut shqiptar dhe destabilizimin e vendit, ku do...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com