Ballina Etiketimet Aldona Sylaj

Etiketim: Aldona Sylaj

Një JO… për shqiptarët do të thotë PO për….?

(Një letër për Zonjen JO-001) Nga Aldona Sylaj - E dashur zonja JO, Kjo jo, jo rastësisht me është dukur si një bajonete e zezë mbi barkun...

Euroskepticiszmi dhe shqiptarët

 Nga Aldona Sylaj  Cdo here, rastesisht ose jo, ne menyre direkte ose indirekte gjithmone e ndikuar nga faktoret historike apo momentalisht  jo-historik, Republika e Shqiperise...

Aldona Sylaj, femra e parë që synon të jetë anëtare në...

Më 7 shkurt Asambleja e Përgjithshme Zgjedhore do të zgjedhë presidentin e ri të FSHF. Në këtë ditë do të merren edhe vendime të...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com