E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Aldison Belulaj

Etiketim: Aldison Belulaj

VIDEO/ Rrëfimi tragjik i tezes: Arielën e pashë vetë në morg,...

LUSHNJE- Me lot në sy, tezja e Ariela Muratit tregon se si e mori vesh lajmin e kobshëm të vrasjes, nga e bija dëshmitare. Në...

Vrasja e Arielës, motra tregon tragjedinë: E përndiqte dhe kërcënonte (VIDEO)

Për herë të parë, familjarët e studentes 21-vjeçare, Ariela Murataj, që u vra në Tiranë pak ditë më parë nga Aldison Belulaj, rrëfejnë tragjedinë....

Vrau Arielën, 23-vjeçari ndërron jetë në spital

7 ditë pasi vrau mizorisht 21-vjeçaren, Arjela Murataj, ka ndërruar jetë në spital 23-vjeçari Aldison Belulaj. I riu nga Fieri pas vrasjes së Arjela...

“Në koma të pakthyeshme”, mjekët japin informacion për gjendjen e Aldison...

Të tjera detaje mësohen për gjendjen shëndetësore të Aldison Belulajt, i cili vrau me armë zjarri studenten e juridikut, Ariela Murati mesditën e të...

VIDEO/ Vrasja e Arielës, gjendja e Aldisonit tejet e rëndë, po...

Aldison Belulajt, 23-vjeçari që qëlloi me 4 plumba mbi studenten e Juridikut, Ariela Murati, është në koma të pakthyeshme. Mjekët duket se nuk japin...

VIDEO +16/ ‘Mos më vrit’! Gjaku lumë dhe ulërima, ja si...

Një video e mbërritur në redaksinë e emisionit “Stop” në TV Klan tregon momentin menjëhere pas krimit. Nga pamjet shihet se trupat e Aldison...

Homazhe në vendin ku u vra Ariela: Boll krimeve makabër

Në heshtje studentë dhe pedagogë të Fakultetit të Drejtësisë, marshuan drejt vendit ku jeta e Ariela Muratit u ndërpre në mes nga arma e...

Lidhja 4-vjeçare e Arielës dhe Aldisonit? Zbardhen detaje

Vrasja e 21-vjeçares Ariela Murati, ka shumë enigma. Burimet thanë se Ariela Murati e Aldison Belulaj kanë qenë të lidhur prej 4 vitesh, raporton “News24”....

Vëllai i Aldisonit: Ishin të lidhur, ai s’e ka kërcënuar Arielën

Ngjarja e rëndë e vrasjes së 21-vjeçares, Ariela Murati, nga 23-vjeçari Aldison Belulaj, ka shokuar thellë opinionin publik. Një ngjarje e veshur me mister, pasi...

Studentët homazh për Arielën, lule në vendin ku u vra

Një ditë pasi e përcollën mikeshën e tyre drejt banesës së fundit, sot studentët e Juridikut, me lule dhe fotografitë e Arielës në duar,...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...