Ballina Etiketimet Albion Ajeti

Etiketim: Albion Ajeti

Foto/ Takimi historik kundër Anglisë, dy lojtarët e Zvicrës vizitojnë kombëtaren...

Përfaqësuesja e Kosovës luan një takim delikat mbrëmjen e sotme, teksa në "St. Mary's Stadium" do të sfidojë kryesuesit e grupit A, Anglinë. Dardanët gjenden...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com