E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Albina Gjergji

Etiketim: Albina Gjergji

Eni Lena: Përvoja ime në “E Diell” dhe misioni i vështirë...

Intervistoi: Albina Gjergji Emri i Eni Lenës është shumë i njohur në botën e make-up&hair style të artistëve shqiptarë. Me mbi 16 vjet eksperiencë në...

Erkand Qerimaj në një rrëfim ekskluziv pas shpalljes Kampion i 3...

Intervistoi: Albina Gjergji Fenomenal, i tillë është cilësuar ditën e djeshme Erkand Qerimaj, pas shpalljes kampion i 3 Medaljeve të Arta në Kupën Mesdhetare të...

E pakohë si Albina Gjergji/ Poezia ime, ngushëllimi im…

Rrëfimi i pazakontë i Albina Gjergjit, gazetares dhe poetes së njohur: Pse poezia nuk ka modë dhe nuk do të dalë ndonjëherë nga moda! Intervistoi:...

T’kam rrejtë – nga Albina Gjergji

Sa i përket mbramjes së djeshme, të rrejta kur t’lashë me kuptue se atë poezi e kisha bâ për ty… Unë s’kisha bâ veç atë poezi për ty, por të tana...

Prezantohet në New York libri, “Koha e shfarosjes” me autor Sokol...

Emri i tij nuk është i panjohur në Shqipëri. Veçanërisht në qarqet mediatike dhe universitare. Sokol Paja është një gazetar dhe intelektual shqiptar që...

Aurel Thëllimi, ky “shpirt fukara” që rend pas së bukurës

Këngëtari i njohur sapo ka prezantuar këngën e radhës të titulluar "Shpirt fukara", një baladë, e cila duket se, që në start ka rrokur...

Irma Libohova: Dikur kënga dëgjohej, sot vetëm shikohet

Këngëtarja e njohur shqiptare në një intervistë për gazetën “Koha Jonë” flet për lidhjen me muzikën, kolegët, miqtë, kalendarin e aktiviteteve, si dhe ku...

Ish-ushtarakët shqiptarë në SHBA, “Zoti e bekoftë Amerikën”

Intervistë me kreun e shoqatës së ish-Ushtarakëve, "Skënderbej" në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Bujar Hasani   Nga Albina Gjergji Më 4 korrik, në të gjithë Shtetet...

Sandër Ruçi: Na s’kena politikë e duke mos pasë politikë nuk...

Intervistoi: Albina Gjergji Aktor, regjisor, producent, mjeshtër i humorit dhe i fjalës, Sandër Ruçi është padyshim një nga figurat më të dashura të humorit shqiptar....

Viti i ri, gazetarja e njohur Albina Gjergji shpall fejesën

Viti i ri nis me lajme suprizë. Është fejesa e gazetares së njohur Albina Gjergji, zv/kryeredaktore e ''Koha Jonë''. Lajmin e fejesës, Gjergji e...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com