Ballina Etiketimet Albina Deda

Etiketim: Albina Deda

Vajza e ish-deputetes shqiptare bëhet nuse

Ada Deda është shndërruar në një nga modelet më të suksesshme të momentit. Vajza e ish-deputetes, Albina Deda së fundmi ka publikuar një foto,...

FOTO/Vajza e ish- deputetes, modelja Ada Deda shfaqet super seksi me...

Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda, Ada është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe që tërheq shumë vëmendjen me...

Ish-deputetja në Milot: Dielli i Ramës perëndoi (FOTO)

Opozita po bllokon rrugët e vendit, me mosbindjen civile. Një tjetër protestë po zhvillohet edhe në Milot, ku ka një prezencë të shtuar të policisë,...

Ish-deputetja: Revolucion kundër monstrës Edi Rama

Në një reagim mbi protestën e qindra qytetarëve në Rrugën e Kombit, ish-deputetja e PD-së, Albina Deda, shkruan se nuk do të ketë më...

Pas “sherrit” dy ish-deputetet e PD-së bëjnë “paqe”

E kanë lënë pas "debatin" mes tyre, kështu duket nga një postim në facebook. E kemi fjalën për dy ish-deputet e PD-së, për Albina Dedën...

Kërcënimi i gruas nga ish-deputeti dhe tmerri në Lushnjë, Deda: Koha...

Opinioni publik u trondit nga ngjarja e rëndë në Plug të Lusnjes. Burri i dehur masakroi me sqepar bashkëshorten e tij, e cila ndërroi...

Kinezeritë revolucionare të Edi Ramës

Nga: Albina Deda Pasi bleu votat me para, shantazh, intimidim dhe perfshirje legale te imponuar te administrates, Edi Rama po i qaset nje praktike ne...

Vajza e deputetes nxjerr foto me bikini, format e saj...

Bionde me flokë të gjata, sy të shkruar, buzë të plota, shumë tërheqëse e tani dhe shumë seksi. Bëhet fjalë për vajzën e deputetes demokrate...

Vijon “sherri” mes deputeteve të PD, Halimi: Gjuhë primitive…, Deda: Mos...

Gara në Partinë Demokratike po shoqërohen me kritika të ashpëra, ardhur edhe nga humbja drastike që kjo forcë politike mori në zgjedhjet e përgjithshme...

Deputetja e lënë jashtë listës së PD kundër grupit antiBasha: Edhe...

Albina Deda, deputetja demokrate është hedhur në sulm të demokratëve që janë rreshtuar në grupin kundër Bashës. Me një shkrim të veçantë ne rrjetet sociale...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com