E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Albërie Hadërgjonaj

Etiketim: Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj: Jam gati për një kapitull të ri në jetën...

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Albërie Hadërgjonaj, numëron me mijëra fansa që e pëlqejnë muzikën e saj. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale,...

Albërie Hadërgjonaj flet për herë të parë për lidhjen me politikanin

Albëria Hadërgjonaj ëhtë një ndër këngëtaret që përflitet më së shumti në mediat rozë jo vetëm për zërin e saj unik por edhe përsa...

Albërie Hadërgjonaj: Kujdesuni për burrin dhe dashnorin (VIDEO)

Nëpërmjet një Insta Story Albëria ka treguar se për të qëndruar në formë dhe për të eleminuar rrudhat ajo bën një herë në 3...

Alberie Hadërgjonaj foto me bikini, ka një mesazh për vajzat

Alberie Hadërgjonaj është shfaqur mjaft seksi në rrjetet sociale. Këngëtarja publikoi një foto e veshur me bikini ndërsa tregoi trupin e saj të tonifikuar dhe...

Albërie Hadërgjonaj bën gafë në Instagram, për ditëlindjen e Elvanës

Ditën e djeshme këngëtarja Elvana Gjata kishte ditëlindjen. Elvana Gjata e ka publikuar së fundmi një video me pjesë nga këngët e albimit të saj...

Albërie Hadërgjonaj dhe Gena në një bashkëpunim si kurrë më parë

Gena është një ndër këngëtarët më të mirë shqiptar e sigurisht ndër më të paguarit në koncerte, lokale apo mbrëmjeve ku këndon live. Dhe së...

Albërie Hadërgjonaj kthehet kohë më pas, kujton kohën kur këndonte me...

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka thuajse tre dekada në skenë dhe zëri i saj ka bërë për vetë publikun shqiptar. Këtë talent e ka trashëguar dhe...

FOTO/ I thanë që e ke tepruar, Albërie Hadërgjonaj godet sërish...

Ajo është një nga femrat më joshëse të skenës shqiptare dhe vazhdon të jetë në formë edhe pse është bërë gjyshe. Behët fjalë për Albërie...

E kryqëzuan për pamjen e re, ja si reagoi Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e së cilës kthehen gjithmonë në hit. Ajo gjithmonë komentohet shumë nga...

“Ju plakave s’ju ka hije”, komentuesit sulmojnë këngëtaren e njohur shqiptare

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, është kthyer në Tiranë nga SHBA, ku ka dhënë disa koncerte. Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale, për...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Turma dhe diktatori i merituar

Nga Curzio Malaparte, për fundin e Mussolinit (Fragment) Ç’rëndësi kishte për mua në kishte gabuar, në kishte kryer...

Atdheu të vret për dy gisht arë e për dy gisht fytyrë

Atdheu që s’më pret Nga Helena Halilaj, pedagoge Sot ditët e Shqipërisë janë të vështira për tu shkruar me...