E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet Albana vokshi

Etiketim: albana vokshi

Dhunohet ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi (FOTO/VIDEO)

Një situatë e paprecedentë ka ndodhur në protestën tek Parlamenti. Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi është dhunuar nga Forcat e Rendit. Siç shihet edhe...

Vokshi: Rama po përgatit shkrirjen e Akademisë së Shkencave

Përmes një postimi në rrjetin social "facebook", ish-deputetja e PD, Albana Vokshi u shpreh se kryeministri Edi Rama, po përgatit projektin për shkrirjen e...

Rama dhe Shahini skenar për shkrirjen e Akademisë së Shkencave

Nga Albana Vokshi Edi Rama po përgatit projektin për shkrirjen e Akademisë së Shkencave. Per tja arritur këtij qellimi, po perdor marionetën e tij në...

Vendimi i Metës për rektorin, Vokshi: I drejtë dhe i saktë

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka reaguar pas dekretit e Presidentit të Republikës Ilir Meta për Rektorin e Universitetit të Tiranës Mynyr Koni. Në...

Vokshi: Liria e Shtypit në Shqipëri në kthetrat e diktatorit

Në ditën e lirisë së shtypit, ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi shprehet se liria e shtypit në vend është “në kthetrat” e kryeministrit Edi...

Pezullimi i Konit, reagon Vokshi: Atë që nuk e bëri me...

Pas pezullimit të Ministria e Arsimit i bëri rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, ka ardhur reagimi i rradhës nga Partia Demokratike. Është ish-deputetja...

Albana Vokshi i bashkohet protestës së gazetarëve: Pa media të lirë...

Pas rasteve të njëpasnjëshme të intimidimit, kërcënimit apo dhunës ndaj gazetarëve, këta të fundit kanë vendosur që të ngrihen në protestë, të dielën në...

Vokshi: Dy gënjeshtrat e Ramës për pagat e mjekëve dhe mësuesve

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi përmes një deklarate nga selia blu akuzoi kryeministrin Rama se i ka gënjyer dy herë radhazi që nga...

Doris Pack:Ambasadorët po mbyllin sytë për situatën e rëndë në Shqipëri

Në takimin e grave politikane që i përkasin grupimit më të madh politik europian, Partisë Popullore Europiane, Presidentja e EPP Women, Doris Pack mbështeti...

VIDEO/ Studenti i dhunuar: Ja si më sulmoi policia, po protestoja...

Në një lidhje direkte nga Spitali i Traumës, ish-deputetja Albana Vokshi dhe studenti i dhunuar në protestën e sotme Gesar kanë rrëfyer për Syri.net...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com