E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Albana vokshi

Etiketim: albana vokshi

PD: KQZ me urdhër të Ramës ka shtuar mbi 100 mijë...

Gjatë një bisede në studion e News 24, Albana Vokshi paralajmëroi publikimin e fakteve të rënda që provojnë se si është manipuluar procesi i...

Manipulim masiv i votës, Albana Vokshi: Kemi prova dhe fakte

Pas votimeve një partiake të së dielës kanë nisur të pubklikohen edhe manipulimet e përbindshme që po bëjnë komsionerët e Rilindjes. Gjatë një bisede në...

Vokshi: Këto nuk janë zgjedhje, po një referendum për Ramën

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka folur në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit. Ajo i quajti zgjedhjet e kësaj të diele...

Vokshi: Rama, Manja e Ahmetaj, të futen në listën e zezë...

“Opozita nuk ka ndryshuar qëndrim në lidhje me 30 qershorin. Ne nuk e njohim këtë datë dhe këtë po mundohemi ta bëjmë të qartë....

“Ke një gjyq të hapur me mua”/ Ish-deputetja pyet Ramën: Kur...

Edi Rama ngriti një padi sot ndaj gazetarit të ‘Bild’, Peter Tiede, që ka shumë gjasa ta humbasë, por Rama ka një gjyq të...

Vokshi: Rama refuzon të bëjë testin e drogës, është në gjendje...

Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi, përmes një postimi në facebook, i është rikthyer akuzave për kryeministrin Edi Rama që lidhet me testin për drogën....

Shtimi i azilantëve, Vokshi: Rama ka plan për të zbrazur Shqipërinë

Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi është shprehur e shqetësuar lidhur me shtimin 26 për qind të numrit të azilkërkuesve në vendet e Bashkimit Europian....

Matura/ Vokshi publikon tezat e provimit: Skandali i radhës i Rilindjes

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi denoncon se një orë para provimit të Ekonomisë me zgjedhje për maturën, teza është bërë publike. Duke e cilësuar si...

Albana Vokshi fton gratë dhe vajzat në protestë: Të gjithë bashkë...

Kryetarja e LGDSh Albana Vokshi fton gratë dhe vajzat shqiptare në protestën e pasdites së sotme që do të mbahet në bulevardin kryesor të...

Vokshi-Ramës: Mos guxo të prekësh gratë, do ta paguash

Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi, njëherësh edhe kryetarja e ''Lidhja Demokratike e Gruas'', ka reaguar pas shoqërimit në komisariatin e Matit të ish-deputetes së...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...