Ballina Etiketimet Albana vokshi

Etiketim: albana vokshi

Albana Vokshi: Agjencitë shtetërore të Edi Ramës po mashtrojnë

Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi deklaron se agjencitë shtetërore të Edi Ramës po mashtrojnë, teksa tregon dy raste ku mungon anti-tetanozi dhe kundrahelmi. "- A mbajnë...

“Anti-shpifja”, Vokshi: Rakordon me atë që mendon Edi Rama

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24 ka folur në lidhje me paketën anti-shpifje,e cila u...

“Jo më 13 tetor”! Albana Vokshi: Ja kur do hyjë në...

Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se kur opozita do të...

“Paketa Antishpifje”, Albana Vokshi: Rama po censuron median

Paketa “Antishpifje” e miratuar nga Këshilli i Ministrave është kundërshtuar ashpër nga Partia Demokratike. Në një deklaratë për mediat, ish-deputetja Albana Vokshi tha se...

“Ky është zyrtarizimi i diktaturës”, Vokshi: Rama nuk i kontrollon dot...

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi e ftuar në Ora Neës tha se janë dy faktorët që kryeministri Rama nuk i kontrollon dot janë media...

Vokshi: Rama kërkon t’u mbyllë gojën denoncuesve të korrupsionit të tij

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka reaguar për paketën “Anti-shpifje”, e cila u miratua dje nga qeveria dhe ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj...

PD: KQZ me urdhër të Ramës ka shtuar mbi 100 mijë...

Gjatë një bisede në studion e News 24, Albana Vokshi paralajmëroi publikimin e fakteve të rënda që provojnë se si është manipuluar procesi i...

Manipulim masiv i votës, Albana Vokshi: Kemi prova dhe fakte

Pas votimeve një partiake të së dielës kanë nisur të pubklikohen edhe manipulimet e përbindshme që po bëjnë komsionerët e Rilindjes. Gjatë një bisede në...

Vokshi: Këto nuk janë zgjedhje, po një referendum për Ramën

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka folur në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit. Ajo i quajti zgjedhjet e kësaj të diele...

Vokshi: Rama, Manja e Ahmetaj, të futen në listën e zezë...

“Opozita nuk ka ndryshuar qëndrim në lidhje me 30 qershorin. Ne nuk e njohim këtë datë dhe këtë po mundohemi ta bëjmë të qartë....

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë kusur nuk...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com