Ballina Etiketimet Albana vokshi

Etiketim: albana vokshi

As Vokshi nuk arrin të pajtojë mikeshat e saja, Dedën me...

Kritikat në  Partinë Demokratike, nuk shigjetonjë vetëm kreun Lulzim Basha por dhe debatet mes vetë  deputetëve. Sidomos kur fjala është për deputet femra të...

Albana Vokshi: Gratë dhe nënat duhet të ngrihen kundër drogës dhe...

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë ka nisur debatin publik për sensibilizimin e grave dhe vajzave për rrezikun e importit të plehrave. Kryetarja e...

Vokshi në Kukës: Pushteti po nxit industrinë e drogës dhe të...

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë ka organizuar një takim në qytetin e Kukësit ku ishin të pranishëm deputetja Albana Vokshi, Sekretarja e përgjithshme...

Albana Vokshi: Pas ligjit të mbetjeve fshihen interesa të mafies

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë mbajti në Tiranë konferencën “Beso te gratë” në 25 vjetorin e krijimit të forumit politik të gruas në...

Vokshi: Rama pakte me mafian për të shkatërruar demokracinë në Shqipëri

Lidhja Demokratike e Gruas së Shqipërisë mbajti në Tiranë konferencën “Beso te gratë” në 25 vjetorin e krijimit të forumit politik të gruas në...

Ademi: Qytetarët nuk trajtohen njësoj

Lidhja Demokratike e Gruas shënoi 25-vjetorin e krijimit më një aktivitet ku morën pjesë deputetë të PD, të partive aleate te koalicionit te djathte...

Vdekja e nënës me fëmijën, Vokshi: Hetim sistemit shëndetësor

Kryetarja e Komisionit të Shëndetësisë dhe njëherësh deputetja e PD, Albana Vokshi tha se për vdekjen e nënës dhe foshnjës së saj është ende...

“Dibra” në Prokurori, Albana Vokshi: U ble vota. Olta Xhaçka: Latë...

Partia Demokratike i qëndron fort tezës se mazhoranca e bleu me paratë e drogës fitoren në Dibër, duke shfrytëzuar varfërinë e tejskajshme në atë...

Pas akuzave të PD-së, mbërrin ilaçi për fëmijët e sëmurë me...

Pas denoncimit që Partia Demokratike i bëri mungesës të një medikamendi, i cili ju shërben fëmijëve me leuçemi, për të vazhduar jetën, mjekët pohuan se...

Për duetin dhe jo duelin

"Më shumë Rama se Blushi, më shumë kryeministri me mosveprimin e tij sesa deputeti me aksionin e tij, kanë krijuar një dyshe të re...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

Reportazh i Deutsche Welle: Shqipëria, vend tranzit për refugjatët europianë

Refugjatët nga vendet e luftës apo në krizë përdorin tranzit Shqipërinë për të mbërritur në Europën Perëndimore...

Interneti apo libri

Nga Brunela Beshaj Njerëzimi sot është mjaft i lidhur me internetin, mjafton të ndalojmë një moment dhe të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com