E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Albana vokshi

Etiketim: albana vokshi

Vokshi: Edi Rama nuk la trafikant femrash pa promovuar në parlament,...

Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi, ka reaguar për largimin e drejtorëve në Shkodër, të cilët u dhanë dorëheqjen me urdhër të Kryeministrit Edi Rama dhe...

Vokshi i përgjigjet Gjonajt: Është dhomë teke, gjithë delegacionin nuk e...

Në një të ashtuquajtur, “sqarim publik” ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj u përgjigj ndaj akuzave se kishte pronotuar gjatë një vizite zyrtare 700 euro për një...

Vokshi: Nëse mbahen zgjedhje me 13 tetor, PD mazhorancë qeverisëse

Ish-deputetja, Albana Vokshi, thotë se opozitën nuk e ka penalizuar të qënit jashtë sistemit, por e ka forcuar atë. E ftuar në intervistën e mbrëmjes...

Dhunimi i gruas shtatzënë, reagon ish-deputetja Albana Vokshi

Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi reagon për dhunën e ushtruar nga efektivi i policisë bashkiake në Tiranë ndaj një gruaje shtatzanë. "HESHTJA QË BËN ME TURP...

Vokshi: Rama u grabiti studentëve Kopshtin Botanik për ta betonizuar me...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka denoncuar në një dalje mediatike rastin e fundit kur qeveria ka përgatitur sipas saj grabitjen e hapësirave...

Vokshi: Qeveria Rama me ligje censure, kundër lirisë së medias

Ish-deputetja e PD Albana Vokshi me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se qeveria Rama mban në fuqi ligje censure. Voksbi thekson se ligjet...

Organizatat ndërkombëtare, kërkojnë rrëzimin e ligjeve për kontrollin e medias online

Organizatat ndërkombëtare, kërkojnë rrëzimin e ligjeve për kontrollin e medias online. Lajmin e bën me dije ish-deputetja demokrate Albana Vokshi, e cila thekson se kjo...

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike, po bën që gazetarët të punojnë e...

Albana Vokshi: Agjencitë shtetërore të Edi Ramës po mashtrojnë

Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi deklaron se agjencitë shtetërore të Edi Ramës po mashtrojnë, teksa tregon dy raste ku mungon anti-tetanozi dhe kundrahelmi. "- A mbajnë...

“Anti-shpifja”, Vokshi: Rakordon me atë që mendon Edi Rama

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24 ka folur në lidhje me paketën anti-shpifje,e cila u...

EDITORIAL

Pse Erion Veliaj paradite në Pezë e lavdëroi, kurse në darkë e sulmoi Ilir Metën?

Nga Nikoll Lesi Për të parë shkallën e demokracisë së brendshme në PS mjafton të shikojmë një ndodhi...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com